Sponsoring

Strategia rozwoju i wspierania zawodników Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów

   Projekt „Talent szybowcowy”   


Wsparcie pięciu najzdolniejszych juniorów w sporcie szybowcowym. Trening i udział w Szybowcowych Mistrzostwach Świata Juniorów w Narromine, Australia 2015

 

Projekt „Talent szybowcowy” jest nową inicjatywą, która będzie realizowana w ramach Szybowcowej Kadry Narodowej Juniorów. Każda edycja programu będzie trwała 2 lata. „Talent” będzie obejmował pięciu najzdolniejszych pilotów SKNJ, a jego zadaniem będzie ścisłe przygotowywanie Reprezentacji Polski na następne Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów.


Potrzeba realizacji programu wynika z faktu, że juniorzy, jako studenci i uczniowie łączący naukę z realizacją zadań sportowych nie mają możliwości wykonywania pracy, która umożliwiłaby całkowite finansowanie zadań, niezbędnych do przygotowania się na najwyższym poziomie do zawodów rangi Mistrzostw Świata.
W przeciwieństwie do swoich rówieśników z zagranicznych reprezentacji, SKNJ nie posiada wystarczających dotacji państwowych, a piloci-juniorzy muszą sami starać się o finansowanie zawodów i zgrupowań.


Gros wydatków to finansowanie treningu, oraz udział w cyklu zawodów krajowych i zagranicznych będących cyklem przygotowawczym do imprezy głównej tj. Szybowcowych Mistrzostw Świata w Australii.


Zapraszamy do zapoznania się z programem i tym co możemy zaoferować w zamian za wsparcie naszych zawodników.

Pobierz: Program Talent SKNJ 2014-2015

Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów - Leszno 2013

Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów - Leszno 2013

Reprezentacja Polski na 1-szym stopniu podium w klasyfikacji drużynowej

© 2009 by Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów
Produced by JMC. Powered by Contentia CMS